Solārās elektroenerģijas uzkrāšana

Ne vienmēr saule spīd tad, kad ir lielākais elektroenerģijas patēriņš. Tādēļ viens no aktuālākajiem jautājumiem, ar ko saskaras daudzi saules bateriju jeb fotovoltāžas paneļu sistēmu īpašnieki, ir saražotās elektroenerģijas uzkrāšana.

Solar panel on a red roof

Ja tā ir biroju ēka vai iestāde, kurā ik dienu strādā cilvēki, tad visdrīzāk saule uz fotovoltāžas paneļiem spīdēs tieši laikā. Taisni tad, kad cilvēki šajā objektā strādā un attiecīgi arī patērē visvairāk elektroenerģijas. Taču, ja runa ir par privātmāju, kuras iemītnieki pa dienu atrodas darbā, tad visdrīzāk lielākais elektroenerģijas daudzums tiks patērēts no rīta vai vakarā. Proti, tajās diennakts stundās, kad saules starojuma nemaz nav tik daudz. Protams, ka šādos apstākļos elektroenerģiju ir lietderīgi pa dienu uzkrāt, bet vakara, nakts vai rīta stundās to attiecīgi izmantot pēc vajadzības.

Uzkrāšanas baterijas 001

Tāpat solārās elektroenerģijas uzkrāšana ir aktuāla visur tur, kur parastā elektrība nav pieejama (nav centralizēto sadales tīklu) vai arī tā kalpo kā alternatīvas elektroenerģijas avots. Piemēram, kad tiek labotas elektrolīnijas vai gadās vētras un citas neparedzētas dabas katastrofas.

Piedāvājam veikt profesionālu solāro akumulatoru sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu un ieregulēšanu, drošai elektroenerģijas uzkrāšanai nepieciešamajos apjomos.


 

SaulesBurka-001

Standarta risinājuma komplektācijā ietilpst:


  • Elektrības patēriņa mērījumi, to analīze (sertificēta elektriķa vērtējums) un atbilstoša (uz iepriekš izdarītajiem mērījumiem balstīta) piedāvājuma sagatavošana.
  • Fotovoltāžas paneļu sistēmas shēmu, kā arī projekta izstrāde un saskaņošana (saimniecības, uzņēmuma vai iestādes vajadzībām).
  • Atbilstošu un kvalitatīvu saules bateriju, rāmju, kabeļu, invertoru un citu sistēmas uzstādīšanai nepieciešamo komponentu iegāde un piegāde, vienlaikus nodrošinot šiem komponentiem labākās iespējamās ražotāju garantijas.
  • Fotovoltāžas paneļu uzstādīšana uz jumtiem, atklātās teritorijās, vai arī – iebūvējot tās fasādēs (saskaņā ar projektu vai klienta vajadzībām).

Augstas kvalitātes akumulatoru (hibrīdie jonu akumulatori ar sālsūdens elektrolītu), kā arī uzlādes un izlādes aparatūras pieslēgšana fotovoltāžas paneļiem un ēkas iekšējam elektrotīklam. Šie unikālie akumulatori ir pilnīgi droši cilvēkam un videi, nesatur kancerogēnas vielas vai skābi, kā arī citādi neapdraud cilvēku veselību un ēku drošību. Turklāt to rūpnīcas garantija ir 8 gadi, lai gan visticamāk šie akumulatori strādās gadu desmitiem. Turklāt tie pieļauj 100% izlādi.


 

  • Darbu veikšana saskaņotos termiņos, ievērojot klienta intereses un iespējas.
  • Sistēmas ieregulēšana un konsultācijas par pareizu tās ekspluatāciju.

 

Uzkrāšanas baterijas 002

Comments are closed.