Saulessūknis „EKTOS Compactus”

Privātmāja Laukezerā

Kompaktais saulessūknis „EKTOS Compactus” ir paredzēts esošās apkures sistēmas uzlabošanai vai maza siltuma patēriņa ēkām kā pamatapkure. Parasti to izvēlas cilvēki vai ģimenes, kuras vēlas taupīt līdzekļus, saīsinot apkures sezonu. Šis sistēmas modelis ir viegli savietojams ar gāzes, dīzeļdegvielas, elektrisko, malkas vai citu esošo apkuri. Par to var droši teikt, ka „mazs cinītis gāž lielu vezumu,” jo saulessūknis „EKTOS Compactus” patērēs pavisam maz enerģijas, tajā pašā laikā no saules „izsūcot” ļoti daudz siltuma.

Komplektācijā ietilpst: 4, 6, 8 vai 10 plakanie vakuuma saules kolektori ar kriptona gāzi (skaits atkarībā no apkurināmās platības un klienta vajadzībām), nesošās konstrukcijas, kompakta temperatūras paaugstināšanas ierīce ar iebūvētu solāro tvertni un automātiku, siltuma akumulators un siltumnesēji, apsaistes materiāli, kā arī visas saulessūkņa sistēmas tehniskā ieregulēšana.

Saulessūknis "EKTOS Compactus"

Uzstādot saulessūkni:


  • Jūs izbaudīsiet modernu, pilnībā drošu, automātisku un autonomu apkures sistēmu, par kuras uzturēšanu cauru gadu rūpēsies saules enerģija.
  • Jūs uzstādīsiet ilgtermiņa apkures risinājumu, kas kalpos tik ilgi, kamēr izaugs vesela paaudze.
  • Jūs nodrošināsiet zemas apkures un ūdens sildīšanas izmaksas, kas gadā ļaus ietaupīt līdz pat 85% enerģijas.
  • Jūs gūsiet uzskatāmu apliecinājumu tam, ka globālās energoresursu cenu svārstības maz ietekmē saulessūkņu īpašnieku apkures izmaksas (un tātad arī jūsu ģimenes budžetu).
  • Jūs novērtēsiet katru saulaino dienu divtik, apzinoties, ka ne tikai visu zemeslodi, bet arī jūsu māju saulīte apsilda praktiski bez maksas.

Privātmāja Laukezerā

 

Saulessūknis „EKTOS Compactus” privātmājas apkures atbalstam

Saulessūknis

Comments are closed.