Solārā elektroenerģija pārdošanai tīklā

Ikvienai privātai vai juridiskai personai ir iespēja pašiem ražot elektroenerģiju un pārdot to tīklā, jo Latvijā kopš 2015.gada 1.janvāra ir ieviests brīvais elektroenerģijas tirgus. Daļa uzņēmumu un privātpersonu to arī dara, izmantojot brīvās zemes un jumtu platības, lai uz tām uzstādītu saules baterijas jeb fotovoltāžas paneļus.

Solārās elektroenerģijas ražošana 001

Jāatzīst, ka tas ir labs naudas ieguldīšanas veids ne tikai tāpēc, ka ļauj gūt peļņu, bet arī tādēļ, ka tā ir laba alternatīva naudas noguldīšanai bankās.

Saules bateriju jeb fotovoltāžas paneļu sistēmu īpašnieki kā elektroenerģijas tirgus dalībnieki (un vienlaikus arī tās patērētāji) cita starpā iegūst sev vairākas priekšrocības, no kurām svarīgākās ir ieguldījumu drošība un garantēta peļņa.

Piedāvājam veikt profesionālu fotovoltāžas paneļu (saules bateriju) sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu un ieregulēšanu, balstoties uz klienta vēlmēm un vajadzībām.


Germany Invests Heavily In Solar Energy

Standarta risinājuma komplektācijā ietilpst:


  • Pieejamo elektrotīklu analīze, iespēju izvērtēšana un atbilstoša piedāvājuma sagatavošana.
  • Fotovoltāžas paneļu sistēmas shēmu, kā arī projekta izstrāde un saskaņošana.
  • Atbilstošu un kvalitatīvu saules bateriju, rāmju, kabeļu, invertoru un citu sistēmas uzstādīšanai nepieciešamo komponentu iegāde un piegāde, vienlaikus nodrošinot šiem komponentiem labākās iespējamās ražotāju garantijas.
  • Fotovoltāžas paneļu uzstādīšana uz jumtiem, atklātās teritorijās, vai arī – iebūvējot tās fasādēs (saskaņā ar projektu un klienta vajadzībām).
  • Darbu veikšana saskaņotos termiņos, ievērojot klienta intereses.
  • Sistēmas ieregulēšana un pieslēgšana tīklam.

Saules bateriju sistēma

Solārās elektroenerģijas ražošana 002

Comments are closed.