Saulessūknis „EKTOS Magnus”

Baldones privātmāja

Jaudīgais saulessūknis „EKTOS Magnus” lieliski der kā jaunām ēkām, tā arī tādām, kurās paredzēts modernizēt vai mainīt apkures sistēmu. Galvenokārt to izvēlas turīgi cilvēki vai ģimenes, kurām ir lielas dzīvojamās platības ar papildus apkures vajadzībām (piemēram, peldbaseina apsildīšanai). Tāpat „EKTOS Magnus” izmanto arī viesnīcās un viesu namos, kur ir svarīgi nodrošināt zemas ekspluatācijas un siltā ūdens patēriņa izmaksas. Šis saulessūkņa modelis nodrošina efektīvu un mūsdienīgu apkures sistēmu bez dūmiem, pelniem vai putekļiem praktiski jebkura lieluma ēkā. Turklāt „EKTOS Magnus” ne tikai vareni izskatās un vareni strādā, bet arī vareni maz patērē.

Komplektācijā ietilpst: 8, 10 vai 12 plakanie vakuuma saules kolektori ar kriptona gāzi (skaits atkarībā no apkurināmās platības un klienta vajadzībām), nesošās konstrukcijas, moderns un efektīvs siltumsūknis ar zemes kontūru un automātiku, siltuma akumulators, siltumnesēji, apsaistes materiāli, kā arī visas saulessūkņa sistēmas tehniskā ieregulēšana.

Saulessūknis "EKTOS Magnus" (Daugavpils)

Uzstādot saulessūkni:


  • Jūs izbaudīsiet modernu, pilnībā drošu, automātisku un autonomu apkures sistēmu, par kuras uzturēšanu cauru gadu rūpēsies saules enerģija.
  • Jūs uzstādīsiet ilgtermiņa apkures risinājumu, kas kalpos tik ilgi, kamēr izaugs vesela paaudze.
  • Jūs nodrošināsiet zemas apkures un ūdens sildīšanas izmaksas, kas gadā ļaus ietaupīt līdz pat 85% enerģijas.
  • Jūs gūsiet uzskatāmu apliecinājumu tam, ka globālās energoresursu cenu svārstības maz ietekmē saulessūkņu īpašnieku apkures izmaksas (un tātad arī jūsu ģimenes budžetu).
  • Jūs novērtēsiet katru saulaino dienu divtik, apzinoties, ka ne tikai visu zemeslodi, bet arī jūsu māju saulīte apsilda praktiski bez maksas.

Saulessūknis "EKTOS Magnus" (Baltvilla) 001

Saulessūkņa sistēma veselības centrā „Baltvilla”

Baldones privātmāja

Saulessūknis apkurei Baldones privātmājā

Saulessuknis-kontakti

Comments are closed.