Saulessūknis „EKTOS Praxis”

Saulessūknis "EKTOS Praxis" (Senlīči) 001

Praktiskais saulessūknis „EKTOS Praxis” ir paredzēts esošo siltumsūkņa sistēmu pārveidošanai par solārajām apkures sistēmām, padarot tās ievērojami ekonomiskākas. Galvenokārt to izvēlas cilvēki vai ģimenes, kuras vēlas samazināt elektroenerģijas patēriņu (un tādā veidā arī izmaksas) jau esošās zemes siltumsūkņa sistēmās, neatsakoties no tām, bet veicot šo sistēmu uzlabošanu. Modelis ir ne tikai praktisks risinājums, bet arī universāls, jo tas ir savienojams ar jebkura ražotāja zemes siltumsūkņiem. Solārā apkures sistēma „EKTOS Praxis” neko nesabojās. Tā tikai uzlabos zemes siltumsūkņa darbību, pagarinās tā mūžu, atjaunos dabiskos procesus zemē, kā arī nodrošinās siltumsūkņa zemes kontūra automātisku reģenerāciju.

Komplektācijā ietilpst: 4, 6 vai 8 plakanie vakuuma saules kolektori ar kriptona gāzi (skaits atkarībā no apkurināmās platības un klienta vajadzībām), nesošās konstrukcijas, automātika, siltummainis, siltumnesēji, apsaistes materiāli, kā arī visas saulessūkņa sistēmas tehniskā ieregulēšana.

Uzstādot saulessūkni:


  • Jūs izbaudīsiet modernu, pilnībā drošu, automātisku un autonomu apkures sistēmu, par kuras uzturēšanu cauru gadu rūpēsies saules enerģija.
  • Jūs uzstādīsiet ilgtermiņa apkures risinājumu, kas kalpos tik ilgi, kamēr izaugs vesela paaudze.
  • Jūs nodrošināsiet zemas apkures un ūdens sildīšanas izmaksas, kas gadā ļaus ietaupīt līdz pat 85% enerģijas.
  • Jūs gūsiet uzskatāmu apliecinājumu tam, ka globālās energoresursu cenu svārstības maz ietekmē saulessūkņu īpašnieku apkures izmaksas (un tātad arī jūsu ģimenes budžetu).
  • Jūs novērtēsiet katru saulaino dienu divtik, apzinoties, ka ne tikai visu zemeslodi, bet arī jūsu māju saulīte apsilda praktiski bez maksas.

Saulessūknis "EKTOS Praxis" 001

Saulessūknis “EKTOS Praxis” privātmājas apkures atbalstam

Saulessūknis

Comments are closed.