Solārā elektroenerģija ūdens sildīšanai

Viens no veidiem, kā uzkrāt elektroenerģiju, ir pārvērst to siltumenerģijā un lietot kā karsto ūdeni. Taču šāds risinājums pārsvarā tiek izmantots mājsaimniecībās, jo tajās ir salīdzinoši mazs karstā ūdens patēriņš.

Saules baterijas ūdens sildīšanai

Savukārt tur, kur karstā ūdens patēriņš ir liels (kā, piemēram, ražotnēs, peldbaseinos, veselības vai sociālās aprūpes iestādēs), daudz izdevīgākas ir saules kolektoru sistēmas, kuras speciāli ūdens sildīšanai arī ir paredzētas.

Taisnības labad vēl jāpiebilst, ka tieši ūdens sildīšanas vajadzībām saules kolektoru sistēmas arī privātās mājsaimniecībās ir daudz izdevīgākas par saules bateriju sistēmām. Tajā pašā laikā saules bateriju sistēmām ir savas priekšrocības.

Piemēram, izmantojot saules bateriju sistēmu tikai ūdens sildīšanai, tā nav jāpieslēdz esošajam elektroenerģijas tīklam. Pati sistēmas uzstādīšana ir salīdzinoši vienkārša, jo neprasa speciālus elektriskos pārveidotājus, ieregulēšanu un īpašas saskaņošanas procedūras.

Saules bateriju uzstādīšana 001

Piedāvājam veikt profesionālu fotovoltāžas paneļu (saules bateriju) sistēmu uzstādīšanu un ieregulēšanu ūdens sildīšanas vajadzībām, balstoties uz reāliem kārstā ūdens patēriņa apjomiem ēkā.


Standarta risinājuma komplektācijā ietilpst:


  • Atbilstošu un kvalitatīvu saules bateriju, rāmju, kabeļu un citu sistēmas uzstādīšanai nepieciešamo komponentu iegāde un piegāde, vienlaikus nodrošinot šiem komponentiem labākās iespējamās ražotāju garantijas.
  • Speciālu boileru (ar iebūvētu unikālu elektroniku), kas nodrošina efektīvu solārās elektroenerģijas izmantošanu ūdens sildīšanai, iegāde, piegāde un uzstādīšana.
  • Fotovoltāžas paneļu uzstādīšana uz jumtiem, atklātās teritorijās, vai arī – iebūvējot tās fasādēs (saskaņā ar klienta vajadzībām).
  • Darbu veikšana saskaņotos termiņos, ievērojot klienta intereses.
  • Sistēmas ieregulēšana.

Saules bateriju uzstādīšana 002

Comments are closed.