Tīri akumulatori – tīrai enerģijai!

Tā dēvētie „tīrie” jeb hibrīdie jonu akumulatori, kas darbības nodrošināšanai izmanto sālsūdens elektrolītu, ir veidoti pēc elektroenerģijas uzkrāšanas jomai absolūti revolucionāras tehnoloģijas. Tie ir pilnīgi droši cilvēkam un videi, nesatur kancerogēnas vielas vai skābi, kā arī citādi neapdraud cilvēku veselību un ēku drošību. Kompānijas „AQUION ENERGY” ražotie sālsūdens akumulatori pieļauj 100% izlādi. Un tāpēc, lai arī to rūpnīcas garantija ir 8 gadi, tie visdrīzāk kalpos gadu desmitiem.

Tirie-akumulatori-WEB-MID

Pirmo vērienīgo prezentāciju Latvijā šie „AQUION ENERGY” ražotie sālsūdens akumulatori, kas paredzēti „tīrai” enerģijas uzkrāšanai, piedzīvoja starptautiskajā elektromontāžas materiālu izstādē „Ziemas diena 2016”, kuru 12. februārī Ķīpsalas izstāžu zālē organizēja uzņēmums „SLO Latvia”.

Savu neatkārtojamo īpašību dēļ „tīrie akumulatori” radīja lielu interesi ne tikai nozares profesionāļu, bet arī vienkāršu interesentu un izstādes apmeklētāju vidū.


Tāpēc, ja arī jūs vēlaties par šiem unikālajiem akumulatoriem uzzināt vairāk, tad lūdzu, aizpildiet cenu pieprasījuma veidlapu, kurā jānorāda visa nepieciešamā informācija, lai mēs varētu atbildēt uz jūsu jautājumiem, un nosūtiet to uz e-pasta adresi (gadījumā, ja rodas kādi jautājumi vai nav skaidrība par kādu anketas pozīciju aizpildīšanu, lūdzam zvanīt pa tālruni +371 29491418).

cenu-pieprasijuma-veidlapa

Comments are closed.